Hakkımızda

Değerli Ziyaretçilerimiz, Kıymetli Eskişehirliler; Şehrimizde yaşanan trafik kazaları mağdurlarına hızla ulaşıyor, kendilerini “trafik kazaları tazminatları” konusunda bilgilendiriyor ve hak ettikleri tazminatları en kısa sürede alabilmeleri konusunda aracılık ediyoruz.

Grup Merkez Hasar Eskişehir Acente personeli olarak işimizi en güzel şekilde yapmanın, sabahına uyandığımız bu güzel şehrin güzide insanlarına en güzel, en hızlı hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Hizmet vermeye başladığımız günden beri onlarca, yüzlerce aileye, mağdur insanımıza ulaşmanın, onlara az da olsa destek olabilmenin vermiş olduğu haklı ve mutlu gururu kendimize referans bilerek var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Trafik kazası mağdurları, tazminat hakkınız olabilir. Haklarınız zaman aşımına uğramadan bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuzla sizlere bir telefon kadar yakınız.

Grup Merkez Hasar Eskişehir

Eskisehirhasar.com ülkemizde bir ilke öncülük ederek deprem, yangın, iş yeri, araç sigortaları gibi tüm sigortalar kapsamında oluşan zararları ortadan kaldırmak amacıyla kurulan Grup Merkez Hasar (GMH) bünyesinde faaliyet gösteren Grup Merkez Hasar Eskişehir Acente Müdürlüğü tarafından hazırlanmış bir web sitesidir.

Eskisehirhasar.com bünyesinde sigorta, sigortacılık, trafik poliçesi, kasko, tarım sigortaları, kaza sonrası oluşan hasarların sigorta şirketlerinden alınması, trafik kazası mağdurlarının yasal hakları, trafik kazası tazminat davası, ölümlü trafik kazası tazminatı, yaralanmalı trafik kazası tazminatı gibi konularda detaylıca hazırlanmış bilgiler içerir.

Eskisehirhasar.com olarak amacımız ülkemiz insanlarını sigorta, sigortacılık ve sigortalı kişilerin karıştıkları kazalar neticesinde oluşan hasarlara karşı bilgilenmelerini sağlayarak, oluşan hasarların ortadan kaldırılması noktasında danışmanlık hizmeti sunmak, kazazede ya da mağdur kişilerin sigorta şirketlerinden alabilecekleri sigorta tazminatları konusunda aracılık etmektir.

Eskisehirhasar.com kurucuları olarak bizler de birer trafik kazası mağduruyuz ve bu süreçte yaşadıklarımızı, kaza sonrası sigorta şirketinden almamız gereken tazminatları nasıl aldığımızı, hangi aşamalardan geçtiğimizi eskisehirhasar.com vasıtasıyla bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabilmeyi hedefliyoruz.