Grup Merkez Hasar Olarak Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştiriyoruz

0
3
Grup Merkez Hasar Olarak Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştiriyoruz
Grup Merkez Hasar Olarak Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştiriyoruz

Grup Merkez Hasar Olarak Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştiriyoruz

Grup Merkez Hasar A.Ş ülkemizde bir ilke öncülük ederek Deprem, Yangın, İş yeri, Araç Sigortaları gibi tüm sigortalar kapsamında oluşan zararları ortadan kaldırmak amacıyla çalışmalarına başlamıştır.

Son 10 yılda siz veya yakınlarınız trafik kazası sonucunda zarar görmüş ve sigorta konusunda mağdur edilmiş iseniz Grup Merkez Hasar A.Ş sorunlarınızın çözümü için sizlere her zaman destek olacaktır.

Grup Merkez Hasar Süreçleri En Aza İndirir ve Kısa Sürede Sonuçlandırır

Grup Merkez Hasar A.Ş Hasar Tasfiyesi işlemlerini yürütürken tamamen profesyonel Hasar Yönetimi ve Danışmanlık kadrosundan yararlanmakta ve hasar tasfiyesi işlemlerinde bilinen ve uygulanan süreçleri en aza indirerek kısa sürede sorunlarınızı çözüme ulaştırmayı hedeflemektedir.

Grup Merkez Hasar A.Ş’nin temel amaçları; Sigortalı yaşamı yaygınlaştırmak, çağdaş sigorta güvenliğinden bütün insanlarımızın yararlanmasını sağlamak, özellikle trafik kazalarında önleyici tedbirler alınmasına öncülük etmektir. Bunların yanında kaza mağdurları kişilerin en kısa sürede hak ettikleri tazminatlarına kavuşmaları da yine temel hedefleri arasındadır.

Profesyonel Hasar Yönetimi ve Danışman kadrosuyla Çağdaş Sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıma çabalarını sürdüren Grup Merkez Hasar A.Ş, sigorta kapsamında oluşan zararlar giderilinceye kadar sizlere destek olmaya devam edecektir. Ayrıca bu süreçte hiçbir mağdurdan adı her ne olursa olsun hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Grup Merkez Hasar A.Ş ayrıca; Faili meçhul trafik kazaları, sigortasız araçlar ile yabancı plakalı araçların karışmış olduğu kazalar sonucunda karşılaştığınız sorunların çözümünde, uzman ve deneyimli kadrosuyla sürecin başından sonuna kadar sizlerin yanında olarak sorunlarınızın giderilmesi için çalışıyor.

Siz de eğer son 10 yıl içerisinde trafik kazası, iş kazası gibi kazalar geçirerek mağdur duruma düşmüşseniz veya çevrenizde bu şekilde tanıdıklarınız varsa zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here