Sevgili okurlar, bu yazımızda Grup Merkez Hasar Eskişehir Acente Müdürlüğü personeli olarak sizlere kendi hakkımızda bilgiler vermek istiyorum.  Yazımızı okuduktan sonra Biz Kimiz, Neler Yapıyoruz, Faaliyet Alanımız Neler gibi sorulara cevaplar bulabileceksiniz.

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

Eskisehirhasar.com Web Sitemiz Hakkında

Eskisehirhasar.com Grup Merkez Hasar Eskişehir Acente Müdürlüğü tarafından hayata geçirilmiş bir web sitesidir.  Eskisehirhasar.com’un temel amacı toplumu sigorta, iş ve trafik kazaları sonrası oluşan hasarların telafisi gibi konularda bilgilendirmektir.

Acentesi olduğumuz Grup Merkez Hasar A.Ş ise ülkemizde bir ilke öncülük ederek Deprem, Yangın, İş yeri, Araç Sigortaları gibi tüm sigortalar kapsamında oluşan zararları ortadan kaldırmak amacıyla 2006 yılında Ankara’da kurulmuş sektörün lider kuruluşudur.

Eskisehirhasar.com bünyesinde sigorta, sigortacılık, trafik poliçesi, kasko, tarım sigortaları, kaza sonrası oluşan hasarların sigorta şirketlerinden alınması, trafik kazası mağdurlarının yasal hakları, ölümlü trafik kazası tazminatları gibi konularda detaylıca hazırlanmış bilgiler içerir.

Eskisehirhasar.com olarak amacımız ülkemiz insanlarını sigorta, sigortacılık ve sigortalı kişilerin karıştıkları kazalar neticesinde oluşan hasarlara karşı bilgilenmelerini sağlayarak, oluşan hasarların ortadan kaldırılması noktasında danışmanlık hizmeti sunmak, kazazede ya da mağdur kişilerin sigorta şirketlerinden alabilecekleri sigorta tazminatları konusunda bilgilendirme ve aracılık etmektir.

Bizler de Birer Trafik Kazası Mağduruyuz

Eskisehirhasar.com kurucuları olarak bizler de birer trafik kazası mağduruyuz ve bu süreçte yaşadıklarımızı, kaza sonrası sigorta şirketinden almamız gereken tazminatları nasıl aldığımızı, hangi aşamalardan geçtiğimizi eskisehirhasar.com vasıtasıyla bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabilmeyi hedefliyoruz.

Grup Merkez Hasar Ailesi ile Nasıl Tanıştık?

2013 yılında ailecek geçirdiğimiz ağır bir trafik kazasıyla başladı bizim Grup Merkez Hasar Ailesi tanışmamız.

Çok şükür ki; can kaybı yaşamamış fakat ciddi yaralanmıştık. Hastane süreçleri, ameliyatlar, hayata tutunma çabaları derken bir telefonla başladı Grup Merkez Hasar ailesi ile tanışmamız.

Trafik kazası sonrası elbette hayatta kaldığımıza şükrederken bir yandan da yaralarımızı sarma gayretindeydik. Trafik poliçemizi yaptırdığımız sigorta acentesinden bilgi almak için aradığımda “hakkınız yok, kaskonuz olsaydı aracınızın ücretini alabilirdiniz” gibi cevaplar almıştım.

Başka sigorta acentelerinden yine benzer cevaplar almıştım ki, zaten yaşadığımız sürecin etkisiyle aklımızda o defteri kapatmışken Grup Merkez Hasar’dan gelen bir telefonla, trafik kazası sonrası tazminat alma hakkımız olabileceği, bu kapsamda yapmamız gerekenler vs. hakkında bilgilendirildik.

Böylece Grup Merkez Hasar Eskişehir Acente Müdürlüğü personeli ile tanışmış olduk, güler yüzlü insanlar bizlere ciddi destek verdiler ve sürecin sonunda hak ettiğimiz tazminat miktarı banka hesabımıza yatmıştı.

İyi ki Grup Merkez Hasar Var!

Bugün ülkemizin bir çok şehrinde bu işleri yapan insanlar var, kendisine bir internet sitesi, bir sosyal medya hesabı açan, aracı, takipçi, danışman sıfatlarını kullanmaktan hiç çekinmeyerek, trafik kazaları, iş kazaları gibi kaza-hasar takip işlemlerini yapan onlarca kişi, kişiler var.

Özellikle bu sürecin içerisine girdikten sonra, %50, %80 gibi muazzam oranlarla bu işleri yapanlar var, yani düşünsenize Allah vermesin trafik kazası geçiriyorsunuz, ailenizden bir kişiyi kaybediyorsunuz ve alacağınız tazminatın %80’ini böyle iş bilmez aracılara kaptırıyorsunuz.

Bu tarz çalışan aracıların her geçen gün sayısı artarken bir de bunların karşısında sizlere profesyonel hizmet sunan, müthiş deneyimli ekibiyle sizlere sürekli destek olan, bilgi veren ve kurumsal çizgisinden bir adım dahi uzaklaşmayan Grup Merkez Hasar var. Yaşadığım süreci tekrar hatırlayarak diyorum ki; iyi ki Grup Merkez Hasar var!

Önceliğiniz Grup Merkez Hasar Olmalı

Altını çizerek, önemli olduğunu bir kez daha vurgulayarak diyoruz ki; eğer trafik kazası, iş kazası vs geçirmiş ve tazminat almaya hak kazanmışsanız, ya da ailenizden bir yakınınız bu durumdaysa mutlaka ama mutlaka önceliğiniz Grup Merkez Hasar olsun.

Grup Merkez Hasar ailesi olarak sigorta tazminatlarının alınabilmesi adına her süreçte yanınızda olacağımızı, sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Kazasız, Mutlu ve Sağlıklı güzel günler dileğiyle…

Nagihan YILMAZTÜRK
Grup Merkez Hasar | Eskişehir Acente Müdürü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here