Grup Merkez Hasar Ailesi ile Nasıl Tanıştık?

0
4
Grup Merkez Hasar Ailesi ile Nasıl Tanıştık?
Grup Merkez Hasar Ailesi ile Nasıl Tanıştık?

Değerli eskisehirhasar.com ziyaretçileri, Kıymetli Eskişehirliler, bu yazımızda sizlere “Grup Merkez Hasar Ailesi ile Nasıl Tanıştık?” başlığı altında Eskişehir temsilciliğini yaptığımız Grup Merkez Hasar ailesi ile nasıl tanıştığımız konusunda bilgiler vereceğiz. 

Ağır Bir Trafik Kazası ve Grup Merkez Hasar ile Tanışma

2013 yılında ailecek geçirdiğimiz ağır bir trafik kazasıyla başladı bizim Grup Merkez Hasar Ailesi tanışmamız.
Çok şükür ki; can kaybı yaşamamış fakat ciddi yaralanmıştık. Hastane süreçleri, ameliyatlar, hayata tutunma çabaları derken bir telefonla başladı Grup Merkez Hasar ailesi ile tanışmamız.

Sigorta Firmalarından Yanlış ve Eksik Bilgilendirme

Trafik kazası sonrası elbette hayatta kaldığımıza şükrederken bir yandan da yaralarımızı sarma gayretindeydik. Trafik poliçemizi yaptırdığımız sigorta acentesinden bilgi almak için aradığımda “hakkınız yok, kaskonuz olsaydı aracınızın ücretini alabilirdiniz gibi” gibi cevaplar almıştım.

Grup Merkez Hasar Eskişehir

Başka sigorta acentelerinden yine benzer cevaplar almıştım ki, zaten yaşadığımız sürecin etkisiyle aklımızda o defteri kapatmışken Grup Merkez Hasar’dan gelen bir telefonla, trafik kazası sonrası tazminat alma hakkımız olabileceği, bu kapsamda yapmamız gerekenler vs. hakkında bilgilendirildik.

Böylece Grup Merkez Hasar Eskişehir Acente Müdürlüğü personeli ile tanışmış olduk, güler yüzlü insanlar bizlere ciddi destek verdiler ve sürecin sonunda hak ettiğimiz tazminat miktarı banka hesabımıza yatmıştı.

Bugün ülkemizin bir çok şehrinde bu işleri yapan insanlar var, kendisine bir internet sitesi, bir sosyal medya hesabı açan, aracı, takipçi, danışman sıfatlarını kullanmaktan hiç çekinmeyerek, trafik kazaları, iş kazaları gibi kaza-hasar takip işlemlerini yapan onlarca kişi, kişiler var.

Hasar Danışmanı Adındaki Vurgunculara, İş Bilmezlere Dikkat!

Özellikle bu sürecin içerisine girdikten sonra, %50, %80 gibi muazzam oranlarla bu işleri yapanlar var, yani düşünsenize Allah vermesin trafik kazası geçiriyorsunuz, ailenizden bir kişiyi kaybediyorsunuz ve alacağınız tazminatın %80’ini böyle iş bilmez aracılara kaptırıyorsunuz.

Bu tarz çalışan aracıların her geçen gün sayısı artarken bir bunların karşısında sizlere profesyonel hizmet sunan, müthiş deneyimli ekibiyle sizlere sürekli destek olan, bilgi veren ve kurumsal çizgisinden bir adım dahi uzaklaşmayan Grup Merkez Hasar var.

Önceliğiniz Grup Merkez Hasar Olsun

Altını çizerek, önemli olduğunu bir kez daha vurgulayarak diyoruz ki; eğer trafik kazası, iş kazası vs geçirmiş ve tazminat almaya hak kazanmışsanız, ya da ailenizden bir yakınınız bu durumdaysa mutlaka ama mutlaka önceliğiniz Grup Merkez Hasar olsun.

Grup Merkez Hasar ailesi olarak sigorta tazminatlarının alınabilmesi adına her süreçte yanınızda olacağımızı, sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Nagihan YILMAZTÜRK
Grup Merkez Hasar Eskişehir İl Temsilcisi
bilgi@eskisehirhasar.com | 507 379 6163

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here